Munchkin

Всё о карточной игре "Munchkin"
Текущее время: 26 апр 2024, 19:41

Часовой пояс: UTC + 4 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 15 фев 2024, 16:37 
Не в сети

Зарегистрирован: 15 фев 2024, 16:21
Сообщения: 1
У наш час не дуже популярно бути новинним читачем. Але я люблю вивчати новини, зокрема на порталі новин - https://primenews.kiev.ua/. Читати мені подобається більше. Тому що за 40 хвилин я можу ознайомитися з різними соціально-економічними та політичними проблемами. Наприклад, у сфері геополітичної частини я дізнався з останнього випуску, що Сенат США представив проект бюджету для України і можливо голосування вже на цьому тижні. А Конгрес відхилив законопроект про допомогу Ізраїлю без врахування України. Також з деяких новин можу ознайомитися з думками перших осіб в Україні. Так, Залужний визначив ключові принципи перемоги над Росією в новій стратегії. Цікаво? Отже читайте і ви цей інформаційний портал.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 14 мар 2024, 11:32 
Не в сети

Зарегистрирован: 26 фев 2024, 17:27
Сообщения: 3
Норм


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 14 мар 2024, 11:32 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 ноя 2023, 00:46
Сообщения: 8
Круто


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 04 апр 2024, 14:29 
Не в сети

Зарегистрирован: 28 ноя 2023, 20:45
Сообщения: 9
Радий бачити, що ми тут можемо поспілкуватися з приводу новин, бо наразі це неаби яка важлива тематика у нашому житті, саме тому, я такий радий, що ми тут можемо обговорити всі актуальні події. Також вкрай важливо мати якісний новинний портал, котрий буде завжди надавати тільки перевірені та актуальні новини. На мою думку, серед українських новинних ресурсів особливе місце належить https://ukrnews24.com.ua/ , котрий пропонує не лише локальні та глобальні новини, але й глибокі аналітичні матеріали, що робить його найкращим у новинному світі. Відзначається цей портал своєю здатністю розглядати найскладніші теми з різних ракурсів, розкриваючи їх сутність та можливі наслідки, завдяки цьому ви завжди можете знаходитися в інформаційному просторі.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 

Часовой пояс: UTC + 4 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB